Deltalight Inform R4 down
Caracteristici:
| Locație | INTERN |
|---|---|
| Fixare | TAVAN SUSPENDAT |
| Adâncimea de instalare | nu există date |
| Grosimea suprafeței de montare | nu există date |
| informație | CLUSTER LED 23,8W / CRI> 90 / 3000K / 3594lm 96 x REFLECTOR FL-48 ° SURSA DE ALIMENTARE EXCL. 700mA-DC INCL. 3 x SUSPENSIE CABLU SINGUR AUTO. 1,6m INCL. 1 x CABLU 2 x 0,75mm² |
| CRI | CRI 90 |
| Temperatura culorii | Alb cald (+ 3000K) |
| Tehnologie LED (sursă de lumină) | 3594 lm // 23 W // 151 lm / W |
| Tehnologie LED (corp de iluminat) | 27 W |
| Electrician | |
| Clasă | Clasa III |
| Greutate netă | 2 Kg |
| IP | IP20 |
| Distanta minima | nu există date |
| Note (editați) | nu există date |
| Cerințe | SURSA DE ALIMENTARE LED 700mA-DC DIM INFORM R POWERBOX D DIM5 |
1,00 MDLPreț

