Deltalight Inform R3 down-up
Caracteristici
| Locație | INTERN |
|---|---|
| Fixare | TAVAN SUSPENDAT |
| Adâncimea de instalare | nu există date |
| Grosimea suprafeței de montare | nu există date |
| informație | CLUSTER LED JOS 35,7W / CRI> 90 / 3000K / 5391lm LED CLUSTER UP 17,9W / CRI> 90 / 3000K / 2695lm 196 x REFLECTOR FL-48 ° (JOS) EXCL.2 x ALIMENTARE LED 1050mA-DC (JOS / sus) INCL. 6 x SUSPENSIE CABLU SINGUR AUTO. 1,6m INCL. 1 x CABLU 5 x 0,75mm² |
| CRI | CRI 90 |
| Temperatura culorii | Alb cald (+ 3000K) |
| Tehnologie LED (sursă de lumină) | 8086 lm // 53 W // 151 lm / W |
| Tehnologie LED (corp de iluminat) | 62 W |
| Electrician | |
| Clasă | Clasa III |
| Greutate netă | 4,2 kg |
| IP | IP20 |
| Distanta minima | nu există date |
| Note (editați) | nu există date |
| Opțiuni | BAZA CABLURILOR R / S COVERSET R 62-90-100 / S 62-80-90 |
| Cerințe | SURSA DE ALIMENTARE LED 1050mA-DC DIM |
1,00 MDLPreț

